YAŞAM ALANI
Huzurlu Gelecek...
Velvet Towers’ta yaşam alanınız, yüksek düzeyde beklentileri karşılamak üzere tasarlandı. Evin kalitesi, yaşam kalitesini yükseltir. Velvet Towers size birinci sınıf malzemeyi ve kusursuz işçiliği garanti ediyor. Velvet Towers, modern, sade ve yenilikçi tarzı ile size Huzurlu GELECEK.
CADDE
Velvet Towers, İstanbul’un en prestijli caddesine sahip olacak.
Velvet Towers, İstanbul’un en prestijli caddesine sahip olacak. Günün her anını keyifle yaşayabileceğiniz Cadde’de, şehrin içinde ama karmaşasından uzak, sadece size hizmet veren alışveriş mekânlarına hazır mısınız?
YEME VE İÇME MEKANLARI
Eğlenceli Gelecek...
Alışveriş merkezlerinin boğucu havası yerine, dışarıda özgürce gezmeyi tercih ediyorsanız Velvet Towers’ın, farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hazırlanmış konsept mağazaları, size Eğlenceli GELECEK.
LOKASYON
İstanbul’un içinde karmaşanın dışında...
Marmara Denizinden Adalara, Kalamış marinadan Bakırköy sahiline, tarihi yarım adadan Beşiktaş sahiline, boğaz girişinden Çamlıca tepesine kadar İstanbul ayaklarınızın altında. ...
SOSYAL ALANLAR
Sağlıklı Gelecek...
Velvet Towers, sosyal tesisleri, kapalı ve açık yüzme havuzu, spa, spor salonu, çocuk aktivite alanı, kapalı otoparkı ve sosyal aktiviteleri ile hayatınıza Sağlıklı GELECEK.


Lütfen Bekleyin ...