VELVET TOWERS

Velvet Towers, Palmadoro May Turizm İnşaat Anonim Şirketi adıyla 20 Aralık 2011'de İstanbul'da kuruldu. Mimari yapısı, konumu, ileri teknoloji ile donatılmış uluslararası kalite standartlarıyla dünyanın gelişen koşullarını yakından takip ederek, alanında uzman kadrosuyla tercih edilen başarılı, prezantabl bir firmadır.

Ekşioğlu Evrensel Grup (EEG) bünyesinde faaliyet gösteren firmamız; çevre dostu yapılara önem vererek, Taşdelen Palmodoro, Ümraniye'de Ekşioğlu Evrensel 1 Sitesi ve Evrensel 2 Sitesi Paradise City, Ataşehir'de La maison sitesi gibi önemli projelere imza attı.

Velvet Towers, 1+0 40 m2, 1+1 60 ve 65 m2, 2+1 80 ve 90 m2, 3+1 115 ve 135 m2 ve 430 m2’lik Penthouse’lardan oluşarak A+ dairelere odaklanmıştır. Farklı yaşam tarzlarına sahip kişilerin, kendilerine uygun daireleri seçebilmeleri ve burada yaşamaktan keyif almaları Velvet Towers’ın önceliğidir.

İktisadi büyüklük açısından dünyada 34., nüfus açısından belediye sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre Avrupa'da birinci, dünyada ise Lagos'tan sonra altıncı sırada yer alan ve herkesin hayranlıkla bahsettiği şehir İstanbul’da, Velvet Towers ile sadece ev değil, huzurlu, stressiz bir yaşama sahibi olacaksınız. Üstelik İstanbul’un eşsin manzarası, tarihi dokusu ve şehrin o enfes duygularını bir arada yaşayacağınız mükemmel bir yapı içinde hayata yeniden merhaba diyeceksiniz.

Velvet Towers ailesi olarak, özellikle insan ve doğa yaşamına önem veriyoruz. Bu önceliklerimize istinaden projelerimizi değerlendiriyor, her bütçeye uygun ve lüks daireleri hizmetinize sunuyoruz. Ulaşımda rahatlık sağlıyor, sosyal aktivitelerdeki çeşitlilikle sizlerin gün içinde keyifli zaman geçirmeniz için çalışıyoruz. Sizlerin ne istediğini biliyor ve bu doğrultuda gerçek bir yaşam sunuyoruz.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, profesyonel ekibimiyle arz talep doğrultusunda yeni fikirler üretip, hayata geçiren Velvet Towers, “Önceliğimiz Sizsiniz” anlayışıyla proje üretmeye yine sizler için devam edecek.

Vizyonumuz

İnsan ile doğa hayatına değer veren felsefe anlayışıyla yola çıkılmış olup; uluslararası kalite standartlarında güvenli ve evrensel yaşam enerjisinin bütünleştiği modern, konforlu, teknolojik, kullanışlı, yaşanılır ve hayata değer katan A+ mimari yapıları hizmete sunmak. Sosyal hayatın yok sayılmadığı, doğal hayat ile yaşamın birleştiği, aile temellerinin oluşturulacağı yuvaları, toplum talepleri doğrultusunda A’dan Z’ye ultra lüks ve ekonomik modern evleri kullanıma hazır hale getirmek.

Misyonumuz

Yeniliğe ve gelişime açık, teknolojiyi yakından takip eden alanında uzman kadromuz ile sektörde lider firma olup, toplumun tercih ettiği en güvenli marka haline gelerek yapılarımızın istikrarını ve sürekliliğini sağlamak. Biliyoruz ki; “Önceliğimiz Sizsiniz”…


Lütfen Bekleyin ...